Jak zaprojektować elegancką sypialnię dla dwojga - podejście z podwójnym łóżkiemPrawdopodobnie słyszałeś o łóżkach super size, a nawet widziałeś je w projektach. Ale jakie masz inne opcje, jeśli Twoja przestrzeń jest ograniczona lub po prostu nie chcesz dzielić łóżka ze swoim partnerem? Łóżka podwójne to doskonałe rozwiązanie dla par, które chcą od razu zamieszkać razem, a nie czekać na przeprowadzkę do własnych domów czy mieszkań. Mamy tendencję do myślenia o łóżkach dwuosobowych jako tylko dla małżeństw, ale działają one świetnie dla każdej dwójki ludzi, którzy pragną intymności mniejszego łóżka. Jeśli myślisz o zdobyciu jednego i zastanawiasz się, jak możemy zaprojektować elegancką sypialnię dla dwojga i wstawić tam łóżko dwuosobowe - czytaj dalej!

Pomysły na podwójne łóżko dla par

Lubisz przytulać się do ukochanej osoby, a może lubisz trochę więcej przestrzeni między Tobą a Twoim partnerem? Podwójne łóżka mogą być w różnych kształtach i rozmiarach, aby spełnić Twoje potrzeby.

Na przykład, jeśli lubisz przytulać się do ukochanej osoby, ale lubisz mieć trochę więcej miejsca między wami, możesz chcieć wybrać mniejsze łóżko podwójne, takie jak 80-calowe łóżko podwójne. To może być trochę za małe dla dwóch osób. Lub jeżeli ty lubisz trochę więcej przestrzeń między tobą i twój partnerem ale ty wciąż chcesz czuć przytulnego i być sprawnie łyżka lub przytulać, then wielki podwójny łóżko jak kalifornijski królewiątko łóżko może być dobrą opcją dla ciebie.

Łóżko dwuosobowe - projekt

Jeśli szukasz projektu podwójnego łóżka dla swojej przestrzeni, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać. Podwójne łóżko oczywiście zajmie więcej miejsca niż pojedyncze łóżko, więc będziesz chciał się upewnić, że masz wystarczająco dużo miejsca dla niego.

Podwójne łóżka mają również wyższe limity wagowe niż łóżka pojedyncze, więc będziesz chciał się upewnić, że Twoja rama może utrzymać łączną wagę obu osób na łóżku. Będziesz również chciał się upewnić, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby obie osoby mogły łatwo wejść i wyjść z łóżka.

Podwójne łóżka często mają szersze ramy niż łóżka pojedyncze, więc będziesz chciał się upewnić, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby uzyskać obie strony łóżka w i z łatwością. Możesz również rozważyć zakup łóżka z platformą, które pomoże zaoszczędzić miejsce i ułatwi wejście i wyjście z obu stron łóżka.

Jaki rozmiar podwójnego łóżka jest dla Ciebie odpowiedni?

Jeśli myślisz o zdobyciu podwójnego łóżka, możesz zastanawiać się, jaki rozmiar będzie działał najlepiej dla twojej przestrzeni. Jeśli nie jesteś pewien, jaki rozmiar łóżka uzyskać, oto kilka czynników, o których należy pamiętać.

Po pierwsze, będziesz chciał rozważyć, ile miejsca masz w swoim pokoju i gdzie chcesz, aby twoje łóżko było. Gdy już wiesz, ile masz miejsca, będziesz chciał pomyśleć o swoim stylu spania i czy chcesz mieć większe łóżko, czy mniejsze.

Jeśli lubisz przytulać się ze swoim partnerem lub chcesz mieć trochę więcej miejsca między sobą, mniejsze łóżko podwójne może być dla Ciebie dobrą opcją. Większe podwójne łóżka są lepsze, jeśli lubisz trochę więcej przestrzeni lub jeśli lubisz mieć miejsce dla dzieci, aby spać w łóżku z tobą.

Podwójne łóżko z wysuwanym narożnikiem

W przypadku narożnego łóżka podwójnego, będziesz chciał się upewnić, że masz wystarczająco dużo miejsca na ramę łóżka i stolik końcowy. Możesz również rozważyć zakup wezgłowia, aby dodać styl do swojego łóżka.

Możesz również dodać szuflady końcowe lub szafkę nocną po stronie osoby na łóżku, aby stworzyć więcej miejsca. Możesz również uzyskać ramę łóżka platformy, co ułatwi dodanie szuflad lub szafki nocnej bez zajmowania zbyt wiele miejsca.

Podwójne łóżko to świetne rozwiązanie dla par, które chcą od razu zamieszkać razem, a nie czekać na przeprowadzkę do własnych domów lub mieszkań. Łóżka podwójne występują w różnych kształtach i rozmiarach, aby spełnić Twoje potrzeby.

Jeśli myślisz o zdobyciu podwójnego łóżka, będziesz chciał się upewnić, że masz wystarczająco dużo miejsca w swoim pokoju dla ramy łóżka i obu osób. Będziesz także chciał rozważyć swój styl spania, czy chcesz większe czy mniejsze łóżko i ile miejsca na nogi potrzebujesz.

 

Autor