Jak urządzić królewską sypialnię: Prosty przewodnik dla każdego budżetuCzy marzysz o byciu księżniczką, nawet tylko przez chwilę? Nie możemy cię za to winić. Te królewskie postaci zainspirowały miliony swoim bajkowym stylem życia i związanymi z nim luksusami. Od momentu, gdy widzimy je na ekranie, jesteśmy oczarowani ich światem pełnym zamków, eleganckich ogrodów i ekstrawaganckich strojów. Jeśli jesteś w nastroju, aby skanalizować swoje wewnętrzne królewskie dni, czytaj dalej, aby odkryć, jak udekorować królewską sypialnię w swoim własnym domu. Bez względu na budżet i upodobania, istnieje niedrogi sposób, aby wprowadzić ten bajkowy klimat do własnej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy mieszkasz sam, czy też dzielisz się z przyjaciółmi lub rodziną, nie ma reguły, która uniemożliwiłaby Ci zrobienie z Twojej sypialni czegoś na kształt królewskiej. Oto kilka pomysłów na to, jak udekorować królewską sypialnię bez względu na budżet:

Dekorowanie królewskiej sypialni w każdym budżecie

Jeśli chodzi o dekorowanie pokoju, najważniejszą rzeczą jest posiadanie wizji tego, jak chcesz, aby wyglądał. Nawet jeśli dekorujesz na budżet, ważne jest, aby myśleć o schematach kolorów i motywach. Z czym chcesz, aby Twój pokój był kojarzony? Czy jest jakiś szczególny kolor lub styl, który wyróżnia się na tle innych? Stamtąd możesz stworzyć paletę kolorów opartą na tych kolorach i temacie. Jeśli chodzi o dekorowanie królewskiej sypialni, schemat kolorów, który przychodzi na myśl to złoto, żółty i królewski błękit.

Zacznij od łóżka

Żadna królewska sypialnia nie jest kompletna bez luksusowego łóżka małżeńskiego. Możesz znaleźć wiele luksusowych łóżek za mniej niż myślisz. Wiele z tych samych tkanin i wzorów używanych na łóżkach z wyższej półki można znaleźć w tańszych modelach, które są równie piękne. Możesz nawet znaleźć wzory pościeli w swoich ulubionych tkaninach od takich marek jak Pottery Barn, Ralph Lauren i więcej. Jeśli chcesz pójść bardziej ekstrawagancką drogą, możesz udekorować swoje łóżko we wszelkiego rodzaju królewskich tkaninach i wzorach. Jeśli chcesz mieć bardziej stonowany wygląd, nadal możesz dodać kilka królewskich elementów.

 

Autor